Dlhotrvajúce opálenie

Dlhotrvajúce opálenie – Ako ho dosiahnuť?

natieranie faktorového krému na pleť

 

Rýchlo blednúce opálenie? Máme riešenie!

Často sa stretávame s tým, že naše opálenie trvá len krátku dobu a rýchlo vybledne. Ak túžite po dlhotrvajúcom opálení, existuje niekoľko kľúčových spôsobov, ako dosiahnuť trvácnejšie zafarbenie pokožky. Prečítajte si náš článok pre užitočné tipy a rady.

 

Príprava pokožky pre dlhotrvajúce opálenie

Pred samotným opaľovaním je dôležité pripraviť pokožku, aby bola zdravá, čo pomôže opáleniu. Dôkladne ju očistite jemným kúpeľom alebo sprchou, odstráňte odumreté bunky pomocou jemného peelingového prostriedku a následne ju hydratujte kvalitným telovým krémom. Vyživujúca a hydratačná starostlivosť zabezpečí, že vaša pokožka bude pripravená na rovnomerné a trvácne opálenie. Hydratujte sa nie len pred,  ale aj po opaľovaní pomocou krémov po opaľovaní.

 

Australian Gold Hemp Nation Kiwi and Cactus Water 535ml

35,00 
Svieža novinka roku 2022 Hemp Nation® Kiwi & Cactus Water. Kiwi chráni pokožku pred vonkajšími nežiadúcimi vplyvmi prostredia, zatiaľ čo upokojujúca kaktusová voda dodáva hĺbkovú hydratáciu. Unique Microbiome Balancer je založená na rovnováhe prirodzených mikrobiómových vlastnostiach pokožky pre zdravší vzhľad.

Australian Gold Hemp Nation Wild Berries & Lavender – krém po opaľovaní

36,50 
Charakteristika produktu:
  • Predlžovač Opálenia s Olejom zo Semien Konope • Neobsahuje THC, Sulfát a Parabén • Vôňa: Divoké Bobule & Levanduľa, s podtónom Jazmínu a Vanilky
Vlastnosti produktu: Divoké Bobule & Levanduľa: Bobule Maqui, Čučoriedka a Levanduľa spolupracujú, aby vyživovali, zmierňovali zápal a upokojovali pre pokojnú a žiarivú pokožku NeverFade™ Tattoo Technológia: Patentované zložky pomáhajú zvlhčovať a hydratovať pre živé atramentové farby a farbu, ktorá zostáva oveľa dlhšie Hydratačný Komplex: Zmes Čistého Oleja zo Semien Konope a ďalších zložiek zvlhčujúcich pokožku, ktoré sa rýchlo absorbujú a okamžite hydratujú, pokožku zanechávajú na dotyk jemnú Zmes HydraRich™: Neprekonateľná zvlhčujúca zmes, ktorá hydratuje a zaisťuje pokožke vlhkosť Age Defying Blend: Nadmerne nabité spojenie Vitamínov E a B5 ponúka prirodzenú ochranu pred známkami starnutia

Hemp Nation Agave and Lime – krém po opaľovaní

36,50 
Zloženie:
Margarita Mix Dokonale rozdelená zmes Agáve, Limetky a Morskej Soli, ktorá zabezpečuje jemnosť a obnovu pokožky
DermaDark® Bronzer Silný prírodný zosilovač opálenia, ktorý pomáha budovať farbu postupne denným používaním
Hydratačný Komplex Zmes Oleja z Konopných Semien a ďalších zložiek zvlhčujúcich pokožku, ktoré sa rýchlo absorbujú, aby hydratovali a zanechali pokožku jemnú na dotyk
HydraRich Zmes Ultimátna hydratačná zmes, ktorá zabraňuje strate vlhkosti v pokožke
Proti-stárnuca Zmes Super nabitá zmes vitamínov E a B5, ktorá ponúka prirodzenú ochranu pred známkami stárnutia
   

 

Postupné opaľovanie je kľúčovým pre dlhotrvajúce opálenie

Rýchle a príliš intenzívne opaľovanie môže viesť k rýchlemu vyblednutiu opálenia. Preto je dôležité postupovať postupne a nevystavovať pokožku príliš veľkému množstvu slnečného žiarenia naraz. Začnite s krátkymi časovými úsekmi na slnku a postupne ich predlžujte. Týmto spôsobom umožníte pokožke prispôsobiť sa a vybudovať trvácnejšie opálenie.

Používajte ochranné prostriedky

Aj keď je cieľom dlhotrvajúceho opálenia získanie hlbšej farby, je stále dôležité chrániť svoju pokožku pred škodlivým UV žiarením. Používajte kvalitný opaľovací krém s dostatočným faktorom ochrany pred slnkom (SPF) a nanášajte ho pravidelne. Tým zabezpečíte ochranu pred spálením, ktoré by mohlo znížiť trvanlivosť vášho opálenia.

Australian Gold SPF15 Lotion

17,95 
Krém na opaľovanie proti spáleniu na slnku s ochranným faktorom.

Australian Gold SPF30 spray gel with bronzer

24,00 
Vode odolný. Ponúka vynikajúcu ochranu pri kúpaní / plávaní. Vyvinutý z Z-Cote® (zinc oxide). Ponúka široké spektrum ochrany, blokuje UVA tak aj UVB lúče. Obsahuje Olivový olej, Aloe Vera, Slnečnicový extrakt, Panthenol a Vitamín E pre hydratáciu a starostlivosť o pokožku.

Australian Gold SPF50 spray gel with bronzer

24,00 
Vode odolný. Ponúka vynikajúcu ochranu pri kúpaní / plávaní. Vyvinutý z Z-Cote® (zinc oxide). Ponúka široké spektrum ochrany, blokuje UVA tak aj UVB lúče. Obsahuje Olivový olej, Aloe Vera, Slnečnicový extrakt, Panthenol a Vitamín E pre hydratáciu a starostlivosť o pokožku.

 

Strava a hydratácia

Vaša strava a hydratácia môžu mať vplyv na trvanlivosť opálenia. Konzumujte potraviny bohaté na vitamíny A, C a E,ktoré prispievajú k zdravej pokožke a podporujú tvorbu melanínu, pigmentu zodpovedného za farbu pokožky. Nezabúdajte tiež na dostatočný príjem vody, pretože hydratovaná pokožka má tendenciu udržiavať farbu dlhšie.

Samoopaľovacie prípravky

Ak preferujete bezpečnejšiu alternatívu ku klasickému opaľovaniu na slnku, môžete vyskúšať samoopaľovacie prípravky alebo náš cukrový samoopaľovací nástrek. Výhodou týchto procesov je, že môžu poskytnúť okamžité a trvácne opálenie bez vystavenia sa slnečnému žiareniu. Vyberte si kvalitný samoopaľovací prostriedok, ktorý sa hodí vašej pokožke a postupujte podľa pokynov výrobcu pre najlepšie výsledky. Pre ešte rýchlejší výsledok zavítajte do nášho solárneho štúdia a vyskúšajte náš samoopaľovací nástrek.

 

Cukrový samoopaľovací nástrek

Cukrový samoopaľovací nástrek

Zhrnutie článku o dlhotrvajúcom opálení

Dlhotrvajúce opálenie je možné dosiahnuť s dodržaním týchto kľúčových krokov. Je však dôležité si uvedomiť, že pokožka sa po určitom čase obnovuje a opálenie môže prirodzene vyblednúť. Pravidelnou starostlivosťou a správnymi opatreniami však môžete udržať svoju pokožku dlhšie opálenú a vytvoriť si tak trvácnu letnú farbu.