coffee sun interier

O nás

Filozofiou nášho štúdia je špičková kvalita ponúkaných služieb, a profesionálne školený personál.

Odborne zaškolený personál
K lepšiemu komfortu a pocitu z opaľovania vám pomôže náš odborne zaškolený personál, ktorý sa postará o vaše pohodlie počas celej návštevy. PERSONÁL V NAŠOM ŠTÚDIU VÁM KEDYKOĽVEK OCHOTNE POMÔŽE A PORADÍ S VÝBEROM toho vhodného stroja a vhodného opaľovacieho prípravku.
Porekadlo „čistota pol života” nie sú pre nás len prázdne slová. Hygienicky čisté stroje sú našou garanciou vašej spokojnosti.

Soláriá v Coffee Sun

V súčasnosti prevádzkujeme šesť solárií od renomovanej nemeckej značky Ergoline, Mega Sun a Itan.
Tieto soláriá sú založené na úplne novej hybridnej technológii opaľovania. Tieto solária majú dva druhy trubíc – klasické UVA/UVB a kolagénové.

Galeria

Vďaka tejto prevratnej technológii je opálenie ešte intenzívnejšie ako predtým, čo mnohí naši zákazníci skutočne oceňujú. V našich soláriách sa dá opáliť pomerne rýchlo a naviac bezpečne, keďže spĺňajú najprísnejšie normy stanovené Európskou úniou.
Samozrejmosťou je aj poradenstvo, ktoré poskytujeme každému zákazníkovi. Či už ide o určenie najvhodnejšieho počtu minút strávených v soláriu podľa typu pleti alebo výber solárnej kozmetiky, náš kvalifikovaný personál vám vždy ochotne poradí.

Ďalšie služby

Cukrový samoopaľovací nástrek

Cukrový samoopaľovací nástrek

Nástrekové samoopaľovanie, lebo hnedá pokožka je našou vašňou.

Kolagénová terapia

Účinky kolagénovej terapie:

Kolagénova terapia* vysoko účinná proti celulitíde, rozšíreným cievkam a striám
* vyhladenie drobných vrások a redukcia hlbokých vrások
* spomalenie procesu starnutia pokožky
* intenzívna hlboká hydratácia tkaniva a pokožky, strata pocitu vysušenej kože
* zvýšenie elasticity, pevnosti a pružnosti pokožky
* hodvábny vzhľad pokožky
* liečivý a regeneračný účinok na opálenú, alebo slnkom spálenú pokožku
* urýchlenie hojenia rán, hlavne pooperačných
* odstránenie zmien pokožky spôsobených alergiou
* regeneruje nechty a vlasy, vlasovú pokožku
* nespôsobuje alergiu

Kvalitné extra služby
V rámci skvalitnenia služieb v solárnom štúdiu poskytneme aj základné kozmetické potreby. Tie sú vám vždy plne k dispozícií zdarma ako napr. / odlicovacie mlieka, odlicovacie tampóniky, dezodorant, uterák /.

Akcia každý mesiac
Pre tých, ktorí majú záujem o pravidelnú návštevu, máme v solárnom štúdiu CoffeeSun pripravené rôzne akcie. Medzi hlavné patrí permanentka a oproti jednorazovým vstupom prináša zvýhodnenie. Ak sledujete našu stránku na sociálnej sieti Facebook, Instagram máte možnosť využiť aj rôzne sezónne akcie..

Sledujte nás na socialních sieti:

Veľa zákazníkov sa ma pýta ako často majú navštevovať solárium. . Poskytla by som Vám zopár užitočných rád:

🌞 Solárium by ste nemali navštevovať viac ako 1x denne
🌞 Nemali by ste kombinovať s priamym slnkom
🌞 Treba mať 1 deň pauzu aby si vaša pokožka oddýchla a zregenerovala sa
🌞 Je dobré používať opaľovacie krémy určené do solária, ktoré obsahujú rôzne vitamíny na ochranu a hydratáciu vašej pokožky.. tieto prípravky otvárajú vašu pigmentáciu a dosiahnete ešte krajšiu farbu..
🌞 Počas mojej praxe vždy radím svojim klientom že niekedy menej je viac. Príďte radšej viac krát do týždňa s odstupom dňa. Netreba sa opáliť čo najrýchlejšie ale čo najzdravšie.. vaša pokožka bude prirodzenejšia a bude mať aj zdravší vzhľad
Dúfam že moje rady budú pre vás užitočné.. Som tu len pre Vás..
Váš CoffeeSun

cistota-v-solarii

Dokonalá čistota a hygiena sú samozrejme predpokladom dobrého solárneho štúdia.  Tak neváhajte navštívte nás poskytneme vám kompletné poradenstvo ako napr. s typom pokožky, výberom vhodného opaľovacieho krému.. Lebo pre nás Váš komfort je najdôležitejší.

Darčekové poukážky
Chcete urobiť radosť svojim blízkym, priateľom alebo priateľkám? Darujte im darček v podobe poukážky do solárneho štúdia CoffeeSun. Stačí prísť do našej prevádzky a zakúpiť
🎀 Darčekovú poukážku 🎀 v hodnote
25 € / 40€ / 55€. Obdarovaný si môže v danej hodnote zakúpiť tovar podľa vlastného výberu. ( permanentku, kozmetiku do solária )