Ako sa v soláriu opaľovať?

Ako sa v soláriu opaľovať? Časté otázky pred návštevou solária

Ako sa v soláriu opaľovať?

Ako sa v soláriu opaľovať?

Solárium vás pripraví na leto

Vedeli ste o tom, že vďaka príprave v soláriu bude Vaša pokožka v lete lepšie zvládať silnejšie slnko? Takúto prípravu najviac oceňujú zákazníci s bledším pigmentom pokožky. Ako isto viete, účinky slnka sú pre zdravie ľudí veľmi dôležité. Okrem mnohých biopozitívnych účinkov na našu látkovú výmenu pozitívne vplývajú aj na náš nervový systém, kožu, krv a stavbu kostí. A práve všetky tieto vám dokáže dodať aj solárium. ale Ako sa v soláriu opaľovať?

Ak sa solárium správne používa..

S jeho použitím Vám u nás ochotne poradíme. Stačí sa zastaviť v našom solárnom štúdiu, alebo nás kontaktovať v správe na Facebooku / Instagrame.

Zakúpte si permanentku, ušetríte
Ak sa chystáte pravidelnejšie navštevovať solárium, určite odporúčame zakúpenie našich cenovo zvýhodnených permanentiek. V ponuke sú 50 , 100 a 200 minútové.

Rýchla príručka opaľovania v soláriu
Ešte ste v soláriu nikdy neboli, no chceli by ste svoju pokožku potešiť trochou slnka? Prečítajte si v stručnosti základné informácie prečo a ako sa v soláriu opaľovať tak, aby to malo význam a aby ste pokožku zbytočne nepreťažovali.

Na koľko minút ísť prvýkrát do solária?
Záleží od typu Vašej pokožky. Čím je Vaša pokožka tmavšia, tým si môžete dovoliť dlhší čas.

Mám čas strávený v soláriu priebežne zvyšovať?
Pre lepšie výsledky určite odporúčame sem-tam nejakú minútku pridať. Určite to nepreháňajte. Postupné a pravidelnejšie opálenie je krajšie, zdravšie a dlhšie vydrží ako to, ktoré sa snažíte dosiahnuť čo najrýchlejšie.

Ako často chodiť do solária?
Odporúča sa medzi opaľovaním, či už na Slnku, v soláriu alebo kombinovane spraviť pauzu aspoň 1 deň. Za týždeň by ste tak mali solárium navštíviť 2-3 krát a v prípade, že už opálenie potrebujete iba udržiavať, kľudne 1-2 krát za týždeň.

Čo potrebujem, ak chcem ísť do solária?
V našom solárnom štúdiu vlastne vôbec nič. Všetko potrebné nájdete u nás.

Pred samotným vstupom do kabínky solária si určite odložte všetky šperky a doplnky.
Ak sa chcete opáliť rovnomerne na tvári, určite sa aj odlíčte. V našom soláriu na to nájdete všetky potrebné záležitosti.

Ako opaľovanie prebieha?
Vlastne veľmi jednoducho. Vyzlečiete sa, či už do spodného prádla alebo do naha (nebojte sa, všetky plochy čistíme tou najúčinnejšou povolenou dezinfekciou na trhu), vojdete do kabínky do solária alebo si do nej ľahnete (podľa typu solária – vertikálne/horizontálne – na státie/na ležanie), spustíte opaľovanie tlačítkom štart a už iba relaxujete v teplúčku. Solárium sa vypne samé podľa vopred dohodnutého času opaľovania u obsluhy.

Aké solárium si vybrať?
Na výber je väčšinou solárium na státie (vertikálne), alebo na ležanie (horizontálne).

Koľko stojí opaľovanie v soláriu?
Cena za minútu je u nás 0,60 €.

Je potrebný nejaký krém do solária?
Nie je to nevyhnutné, avšak určite solárnu kozmetiku odporúčame používať. (POZOR: bežné krémy s faktorom určené na Slnko Vás v soláriu neochraňujú). Na našej prevádzke nájdete širokú ponuku solárnej kozmetiky (podľa nás) tej najlepšej značky Australian Gold , Brown &Sugar , Tan Asz v rôznych cenových reláciách a rôznych veľkostiach (od jednorázových 15/22 ML až po tie veľké 250/400 ML ).

Odporúčané krémy do solária podľa nás:

Brown Sugar Double Dark Coconut Cream 400x – 400ml

51,00 
400X Ultra-Advanced Black Bronzer spôsobuje najtmavšie opálenie Extrakty čiernej čokolády a argánového oleja vyživujú pokožku Komplex Max Silicons s kokosom zanecháva pokožku hodvábne jemnú Vôňa: Kokosový sen

Aloe Freeze Spray Gel 237 ml

19,00 
 • Zmes Biosine Complex
 • Antioxidant
 • Prírodné Extrakty
 • Vitamín A, C, E
 • Omega Oleje pre tmavé opaľovanie
 • Komplexná Pokročilá Starostlivosť o Pokožku
 • Liečivý Výťažok z Bylín
 

Brown Sugar Double Dark Raspberry Cream 400x – 400ml

51,00 
400X Bronzer vyrobené pre elitné a najtmavšie opálenie. Silnejší ako 400x už nie je, je to fakt topka medzi kozmetikou do solária.

Australian Gold Deviously Black™ – krém do solária

45,00 
 •  45x Ruthlessly Dark Bronzers: konecná zmes nemilosrdne tmavých prírodných bronzerov a DHA poskytne žiadúcu,intenzívnu farbu.
 • Twisted Skincare Cocktail: unikátny kokteil minerálnych olejov, vitamínov a extraktu z absintu čistí, pomáha liečiť a vyživuje pre dosiahnutie diabolsky hladkej pokožky.
 • Enticing Hemp Seed Oil: olej z konopných semienok hydratuje pre žiarivú, hydratovanú pokožku s bronzovýmodtienom.
 • Skin Softeners: zmäkcovac: koncentrované množstvo kompletnej starostlivosti o pleť, ktoré odhaľuje zmyselne jemnú pokožku.
 • Vôna oázy.

Australian Gold Rapid tanning intensifier 237 ml

30,00 
S týmto urýchlujúcim mliekom sa presvečíte o tom, ako rýchlo a kvalitne sa dá dosiahnuť tropické opálenie s kakaovou vôňou.

Brown Sugar Double Dark Wild Side 400x 400ml

51,00 
 • Úplne nové 400X Wildbronzers využívajú najsilnejšie prírodné výťažky pre náhornú farbu.
 • Ultra tmavý jamajský čierny ricínový olej dodá vášmu opáleniu úchvatný lesk a tón
 • Dvojité množstvo mrkvového oleja vytlačí váš bronz až na divokú stranu
 • Receptúra ​​Clean Beauty! Bez parabénov, bez sulfátov, bez ftalátov, bez lepku, bez krutosti, bez formaldehydu a vegánske
 • Vôňa: Mandarin Coconut

Australian Gold  Kém do solária Accelerator Extreme

28,00 
Charakteristika produktu: Intenzívny DHA bronzer Extrakt Echinacey Vlastnosti produktu: Intense DHA Bronzer Blend – intenzívna zložka DHA sa mieša s prírodnými bronzermi. Echinacea Extract - čistý extrakt Echinacey poskytuje silné antioxidačné vlastnosti. Biosine Complex® - zdokonalená kombinácia ingrediencií (olivový olej, esenciálny olej z Tea Tree, panthenol) ukľudňuje, zjemňuje a hydratuje. Skin Softening Blend - zložky zjemňujúce pokožku.

Australian Gold Accelerator K 15ml – krém do solária

4,25 
Vlastnosti
 • Triple Carrot Blend: Mrkvový Olej, Mrkvová Voda a Extrakt z Mrkvy sú zmiešané tak aby pokožku vyživili a zjemnili pre krásne bronzové opálenie a dodali jej mladistvý vzhľad
 • Biosine Complex®: Patentovaná zmes ingrediencií, ktoré pomáhajú pokožku upokojiť, zatiaľ čo hydratačné zloženie ju zmäkčuje aby farba po opálení vydržala čo najdlhšie
 • Kakadu Slivka: Ovocie pochádzajúce z Austrálie, ktoré je bohaté na Vitamín C, napomáha chrániť a vyživovať pre mladistvý vzhľad
 • Konopný olej: Hydratuje a zanecháva pleť mladú a žiarivú
 • Skin Softening Blend: Zmes sladkých Mandlí, Kokosu a  Požlťového Oleja, Vitamíny a Aloe Vera and Aloe Vera dodávajú pleti žiarivý lesk
 • Tea Tree Olej: Čistý esenciálny olej, ktorý zabraňuje zápachu po opaľovaní

Australian Gold SPF15 spray gel with bronzer

22,00 
Vode odolný. Ponúka vynikajúcu ochranu pri kúpaní / plávaní. Vyvinutý z Z-Cote® (zinc oxide). Ponúka široké spektrum ochrany, blokuje UVA tak aj UVB lúče. Obsahuje Olivový olej, Aloe Vera, Slnečnicový extrakt, Panthenol a Vitamín E pre hydratáciu a starostlivosť o pokožku.

Sexy I Glow It 400 Bronzer 221 ML

30,00 
  Tmavá 400X Double-Shot Bronzing je rozhodne bezchybná farba Intuition™ Tattoo Enhancing Complex osviežuje vitalitu vášho tela Instaglam zvýrazňujúce selfie žiariace zosilňovače kradnú pozornosť Silné peptidy podmieňujú hladší, neodolateľný tón pleti Milujeme čistú krásu! Vegánske, bez lepku, bez parabénov, bez krutosti a bez ftalátov Vôňa: Nightlife Sweet Bloom  

Related Posts